12/03/2024, 08:30

Udział w Targach Agrotech w Kielcach i prezentacja Jagobota

Zdjęcie wystawców, stoiska i robota
W dniach 08-10.03.2024 mieliśmy przyjemność być wystawcą i reprezentować Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie na targach Agrotech w Kielcach.
Są to jedne z największych targów rolniczych w Polsce, gromadzą nawet 70 000 odwiedzających i bardzo wielu wystawców. W tym roku jako eksponat wystawienniczy był z nami Jagobot- robot do automatycznego zbioru truskawek, jeden z najbardziej zaawansowanych projektów na świecie w tej materii. Było nam miło prezentować jego możliwości a także zachęcać studentów do studiowania na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Mamy nadzieję na owocne współprace, które udało nam się nawiązać w trakcie trwania targów i zainteresowanie komercjalizacją rozwiązań powstałych na naszej uczelni. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy na nasze stoisko podczas kolejnych targów w których będziemy brali udział.
Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój Logo Rzeczpospolita Polska Logo Ministerstwo Edukacji i Nauki Logo Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego
Program pod nazwą „Inkubator Innowacyjności 4.0” realizowany jest w ramach projektu pozakonkursowego pn. „Wsparcie zarządzania badaniami naukowymi i komercjalizacja wyników prac B+R w jednostkach naukowych i przedsiębiorstwach” w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 (Działanie 4.4).
Go to top