DEMO DAY innowacji 4.0
Centra Transferu Technologii pięciu krakowskich uczelni: Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Rolniczego po raz drugi zapraszają na wspólne wydarzenie umożliwiające bezpośrednią rozmowę z twórcami wynalazków rozwijanych w ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwa Edukacji i Nauki z programu Inkubator Innowacyjności 4.0.
Tematyka technologii jest bardzo zróżnicowana: od nowych urządzeń poprzez materiały, żywność funkcjonalną oraz ochronę środowiska naturalnego, aż po nowe terapie i leki. Łączy je to, że wszystkie mają szansę stać się dostępnymi na rynku produktami lub usługami, które odpowiadają na ważne potrzeby i wyzwania.
Wykład inauguracyjny wygłosi prof. dr hab. Witold Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, profesor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej i Akademii Vistula w Warszawie, główny doradca ekonomiczny PwC Polska. W przeszłości szef zespołu doradców ekonomicznych prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP i Rady Gospodarczej Rządu, przewodniczący Rady Powierniczej Muzeum Narodowego w Warszawie, Specjalny Doradca Komisji Europejskiej. Wykładał na licznych uczelniach w Polsce i za granicą. Autor 15 książek i 200 publikacji naukowych, popularny komentator ekonomiczny i felietonista głównych polskich gazet.
W trakcie wydarzenia będzie również możliwość skorzystania z indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z rzecznikami patentowymi z Okręgu Małopolskiego Polskiej Izby Rzeczników Patentowych, doradcami podatkowymi z Krajowej Izby Doradców Podatkowych, którzy podpowiedzą jak skorzystać z ulg podatkowych na działalność B+R. Firmy szukające odpowiednich funduszy na dofinansowanie innowacyjnych rozwiązań i współpracę sektora nauki z przedsiębiorstwami będą mogły porozmawiać z ekspertami sieci Enterprise Europe Network lub Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo-Wschodnia działających na codzień w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.
HARMONOGRAM WYDARZENIA
Rejestracja na wydarzenie w dwóch krokach:
KROK 1. Skorzystaj z zakładki ZGŁOŚ UCZESTNICTWO
Uwaga! Rejestracja jest osobowa. Jeśli z jednej firmy w wydarzeniu będzie chciało uczestniczyć więcej osób, każda osoba rejestruje się na wydarzenie indywidualnie.
KROK 2. W celu umówienia się na indywidualne spotkanie z zespołami badawczymi:
-
- Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI
- Skorzystaj z linku UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE W SPRAWIE INNOWACJI zamieszczonego pod opisem technologii w celu rezerwacji godziny spotkania.
Uwaga! Każda oferta ma indywidulany link do umawiania spotkań. Jeśli w jednym spotkaniu z zespołem badawczym będzie uczestniczyć kilka osób z jednej firmy, wystarczy rezerwacja terminu przez jedną osobę.
- Zapoznaj się z wybraną technologią w BAZIE INNOWACJI